آشنایی با دوره های مجموعه Learn Topik

در این مجموعه دوره های الفبا ، پدچیم و قوانین تلفظی و گرامر در حال برگزاری است. در این دوره ها سعی بر این است با کامل ترین اطلاعات زبان آموز را برای رسیدن به هدف خود ، راهنمایی نمایند.

کتاب هایی که در این دوره ها آموزش داده میشود ، کتاب های دانشگاه های یانسی و ایهوا میباشد که یانسی سومین دانشگاه برتر کره و ایهوا پنجمین دانشگاه کره است. که در دپارتمان زبان های خارجه این دانشگاه ها به دانشجویان غیرکره ای زبان خود ، کره ای در چند ترم آموزش میدهند.

پس بنابر آنچه گفته شد منابع آموزشی ما معتبر و قابل استناد هستند. که میتوان به راحتی به آن ها اعتماد کرد و آموزش را شروع نمود.

کلاس ها به سه صورت زیر برگزار میگردد

1) سرعت پایه
2) سرعت بالا
3) خصوصی

که هر کدام از کلاس ها خصوصیت خود را دارند اما کیفیت آموزش و تصحیح تکالیف یکسان میباشد و هیچ تفاوتی ندارند.

در نظر داشته باشید که جلسه اول الفبا رایگان میباشد و برای استفاده از کد 3000 تومانی تخفیف در ماه اول قبل از ثبت نام به ماه پیام بدهید.

1) کلاس های سرعت پایه در ماه زبان آموز 8 درس دریافت میکند (هفته ای 2 درس)
2) کلاس های سرعت بالا در ماه زبان آموز 12 درس دریافت میکند (هفته ای 3 درس)
3) کلاس های خصوصی زبان آموز در ماه 16 درس دریافت میکند بعلاوه ی 1 الی 2 جلسه آنلاین رفع اشکال در ماه (هفته ای 4 درس)

افرادی که تمایل دارند که کلاس های خصوصی ما را شرکت کنند در نظر داشته باشند که این کلاس ها موقتا همچنان در تلگرام برگزار میشود.

روزهای پنج شنبه هر هفته تمام دانش آموزان مجموعه میتوانند در کلاس آنلاین دوساعته ای که در برنامه ی زوم برگزار میشود شرکت کنند که در این کلاس ها سوالات تاپیک ادوار گذشته بررسی میشود و از فیلم لغات جدید آموزش برای اطلاعات اضافه آموزش داده میشود.

هزینه ی دوره های مجموعه مقرون به صرفه هستند و با مقایسه این هزینه ها با کلاس های دیگر و با حساب سرانگشتی متوجه این حقیقت خواهید شد.

1) سرعت پایه ماهیانه 45 هزارتومن
2) سرعت بالا ماهیانه 75 هزارتومن
3) خصوصی ماهیانه 115 هزار تومن

آنچه موقع ثبت نام باید به آن دقت کنید!

1) موقع ثبت نام به زمان دسترسی هر دوره دقت داشته باشید و زمانی که ثبت نام را انجام دادید زمان انقضای ماهیانه دوره تان را زیر نظر داشته باشید.

2) از آنجایی که هر درس پیشنیاز درس بعدی است و بعد از حداکثر یک ماه ، ثبت نام ماهیانه شما منقضی میشود دقت داشته باشید که حتما تا درس آخر ماه را در روز 29 برای سرعت پایه و یا 30 برای دوره سرعت بالا از دوره ی ثبت نام خود حتما تا درس اخر را حتی اگر فرصت نکردید مشاهده کنید حتما کامل کردن درس را بزنید تا در ماه بعد از بروز هرگونه اتفاق ناخوشایند جلوگیری کنید.

3) بعد از ثبت نام به مدت یک روز پس از ثبت نام پیامکی حاوی اطلاعات گروه تکالیف خود را دریافت میکنید که حتما از اطلاعات آن استفاده کنید.

4) بعد از جوین شدن در گروه تکالیف از لینک موجود در گروه میتوانید در گروه چت مجموعه عضو شوید و حتی در سایت از طریق پنل کنار میتوانید دوستان جدید خود را پیدا کنید و در انجمن با آن ها صحبت کنید و از اطلاعاتشان استفاده کنید.

5) کلاس های پنج شنبه اجباری نمیباشد اما با حضور در این کلاس ها میتوانید اطلاعات مضاعفی کسب کنید.

نظر سه زبان آموز عزیزمان

من اولین بارم بود توی کلاس پنجشنبه شرکت کردم و خیلی خیلی عالی بود، البته اولاش متوجه نمی‌شدم ولی کم کم دستم اومد😍

نرگس

من واقعا از کلاسا راضی ام استاد خیلی بینظیری هستین هم اینکه روان و قابل درک درس هارو توضیح میدین هم اینکه خیلی برامون وقت میزارین و حتی خارج از کلاس هم خیلی کمکمون میکنین من چون دوتا استاد عوض کردم این تفاوت رو حس میکنم ممنونم بابت همه چیز 🌸❤️

نوال

در مورد کلاس ها واقعا عالیه

هم فیلم های اموزشی که خیلی کامل توضیحات و دادین

و هم کلاس های انلاین که هرچی بگم کم گفتم از تلفظ ، گرامر ، لهجه ، لغات تمام این موارد در کلاس ها رفع اشکال میشه

و خیلی خیلی ممنونم از شما استاد که خیلی وقتتون و برای ما میزارید

رویا
مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =